Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius

Teorinis praktikinis kursas burnos ertmės higienistams

Lektorės: Gyd. odontologė Natalja Verina, Burnos ertmės higienistė Natalija Lukauskienė

Kurso laikas: 2015.10.10 (šeštadienis)

Kurso vieta: Radisson Blu viešbutis, Šaulių g. 28, Klaipėda

Kursų metu bus nagrinėjama:

Periodonto audinių mikroanatomija

Tam, kad suprasti patologiškai pakitusių periodonto audinių gijimo principus, būtina suprasti jų struktūrą ir funkciją, esant sveikiems audiniams. Pirmoje kurso dalyje nagrinėjami periodonto sveiki ir patologiškai pakitę audiniai, jų reakcija į konservatyvų periodontito gydymą. Regeneracijos ir reparacijos principai, kokiu būdu ir kada to pasiekiama.
 
Instrumentai ir aparatūra

Kiekvienoje atskiroje klinikinėje situacijoje tinka vis kitas instrumentas. Svarbu parinkti teisingą instrumentą, atliekant konkrementų bei biofilmo valymą aplink dantį ir implantą bei atliekant giluminį kiuretažą. Kokias gilias periodontologines kišenes gali valyti higienistas? Vietiniai medikamentai ir individualios higienos instruktažas. Psichologiniai įvairių pacientų tipų aspektai.
 
Periodontologinio paciento gydymo taktika

Sėkmingas periodontologinio paciento gydymas komandinio darbo dėka. Šioje kurso dalyje bus nagrinėjamos higienisto, kaip komandos nario, užduotys ir funkcijos gydant periodontologinį pacientą. Paciento vizitų seka, medikamentinis ir regeneracinis gydymas.  Periodontologinės kišenės dezinfekcijos galimybės: terapija lazeriu, fotodinaminė terapija Helbo, antibakterinių priemonių vietinės aplikacijos, podanteninio biofilmo nuvalymas aiRnGO PERIO pagalba.
 
Praktikinė dalis

​Zondavimas. Instrumentai. Darbas kiuretėmis ir ultragarsiniu skaleriu, darbas su aparatais aiRnGO SUPRA ir PERIO. Terapija lazeriu bei fotodinaminė terapija Helbo ant kiaulių žandikaulių periodonto.
 
Periimplantitai

Svarbu suprasti visas periimplantitų išsivystymo priežastis bei žinoti jų gydymo taktiką. Riba tarp konservatyviųjų ir chirurginių šios problemos šalinimų.


Burnos ertmės higienistė Natalija Lukauskienė

1997-2001 m. Vilniaus universiteto molekulinės biologijos studijos, mikrobiologijos programa, įgytas bakalauro laipsnis; 2001-2003 m. įgytas magistro laipsnis; 2005-2006 m. marketingo ir ekonomikos kursai; 2007-2010 m. Kauno kolegija, burnos ertmės higienisto specializacija. Nuo 2011 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje.
Specializacija: konservatyvus periodonto gydymas, fotodinaminė terapija.


Gydytoja-odontologė Natalja Verina

2001-2007 m. studijos Kauno medicinos universiteto odontologijos fakultete. Nuo 2008 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje, nuo 2010 m. Vilniaus mokslo grupės narė ir mokslinių darbų bendraautorė.
Yra Lietuvos periodontologų draugijos narė (LPD), European Federation of Periodontology (EFD), International, Academy of Periodontology (IAP) narė, International Team Of Implantology (ITI) narė.
Specializacija: konservatyvioji ir chirurginė periodontologija, minkštųjų audinių plastika, periodonto regeneracija, implantologija. Užsiima pedagogine, publicistine bei moksline veikla, tarptautinių kongresų ir kursų dalyvė.

Renginio nuotrauka

Renginio nuotrauka

 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka

Programa

 
Kursų kaina:

Iki 2015 m. rugsėjo 07 d. - 350 Eur
Iki 2015 m. rugsėjo 20 d. - 370 Eur
Po 2015 m. rugsėjo 20 d. - 405 Eur

Į kursų mokestį įskaičiuoti pietūs, kavos pertraukėlės ir kurso dalomoji metodinė medžiaga.

Maloniai norėtume Jūsų dėmesį atkreipti į tai, kad dėl riboto vietų skaičiaus dalyvio vieta bus rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Apmokėjimas: pavedimu, nurodant: mokestis už 2015 10 10 d. kursus, vardas ir pavardė, telefono nr.

Maksimalus dalyvių skaičius: 15

LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA

Kviečiame ir toliau registruotis į renginį, tokiu atveju įgaustite pirmenybę į ateityje vyksiantį praktinį kursą burnos ertmės higienistams. Apie planuojamo renginio datą ir laiką informuosime.  

Kursų organizatorius

  UAB „Evadenta“
  Įmonės kodas: 300641233
  Birutės g. 22, Klaipėda
  AB SEB bankas
  Sąsk. Nr. LT777044060005863526

  Rekvizitai

  UAB „Evadenta“
  Įmonės kodas: 300641233
  Birutės g. 22, Klaipėda
  AB SEB bankas
  Sąsk. Nr. LT777044060005863526

Registracijos forma