Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius

Teorinis praktikinis kursas burnos ertmės higienistams ir gydytojams odontologams

Lektorė: Gyd. odontologė Natalja Verina

Kurso laikas: 2016.02.19 (penktadienis)

Kurso vieta: Radisson Blu viešbutis, Šaulių g. 28, Klaipėda

Šis kursas praplės akiratį ne tik pradedančiam, bet ir didelę klinikinę patirtį turinčiam burnos higienistui. Žvelgsime į kasdienes, paprastas klinikines situacijas kitu kampu. Išmoksime dirbti racionaliai, gydant ypač sunkius periodontologinius pacientus bei priimti  taisyklingus taktinius sprendimus. Teorinė ir praktinė kurso simbiozė užims Jūsų dėmesį kiekvieną  sekundę, o teorinė dalyvio knyga liks geru vadovu tolimesnėje Jūsų praktikoje. 

 
Periodonto bei aplink implantus esančių audinių mikroanatomija

 
Nagrinėjami periodonto/aplink implantus esantys sveiki ir patologiškai pakitę audiniai: audinių “kalba” / biologinio pločio formavimasis /  visas problemų, sukeliančių periodontitą ir periimplantitą, spektras  / biologinė pusiausvyra.


Periodontologinio paciento gydymo protokolas

 
Higienisto, kaip komandos nario, užduotys ir funkcijos gydant periodontologinį pacientą / Lėtinio ir agresyvaus periodontito diagnostika / Paciento vizitų seka / Antibiotikoterapijos galimybės / Periodontologinis abscesas higienisto praktikoje.

Praktinė dalis: darbas su periodonto žemėlapiu ir modeliu.


Nechirurginis periodontito gydymas

 
Tinkamo instrumento parinkimas, atliekant  minimaliai invazyvius kiuretažus / Biofilmo valymo nuo šaknies ir implanto paviršių svarba / Periodontologinės kišenės dezinfekcijos galimybės / Konservatyvaus ir chirurginio gydymo galimybių riba.

Praktinė dalis: manualinių įgūdžių tobulinimas įvairių pratimų pagalba, rankinių ir ultragarsinių instrumentų naudojimas ant modelių, mechaninės ir cheminės biofilmo valymo galimybės, optikos naudojimas.


Periodontologinės kišenės gijimo mechanizmai

 
Periodonto ir aplink implantą esančių audinių reakcija į konservatyvų gydymą. Regeneracijos ir reparacijos principai, kokiu būdu ir kada to pasiekiama. 
Gydytoja-odontologė Natalja Verina

2001-2007 m. studijos Kauno medicinos universiteto odontologijos fakultete. Nuo 2008 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje, nuo 2010 m. Vilniaus mokslo grupės narė ir mokslinių darbų bendraautorė.
Yra Lietuvos periodontologų draugijos narė (LPD), European Federation of Periodontology (EFD), International, Academy of Periodontology (IAP) narė, International Team Of Implantology (ITI) narė.
Specializacija: konservatyvioji ir chirurginė periodontologija, minkštųjų audinių plastika, periodonto regeneracija, implantologija. Užsiima pedagogine, publicistine bei moksline veikla, tarptautinių kongresų ir kursų dalyvė.

Renginio nuotrauka

Kursų metu bus nagrinėjama:

 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka

Programa

Kursų kaina:

Iki 2015 m. gruodžio 18 d. - 350 Eur
Iki 2016 m. vasario 01 d. - 370 Eur
Po 2016 m. vasario 01 d. - 405 Eur

Į kursų mokestį įskaičiuoti pietūs, kavos pertraukėlės ir kurso dalomoji metodinė medžiaga.

Maloniai norėtume Jūsų dėmesį atkreipti į tai, kad dėl riboto vietų skaičiaus dalyvio vieta bus rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Apmokėjimas: pavedimu, nurodant: mokestis už 2016 02 19 d. kursus, vardas ir pavardė, telefono nr.

Maksimalus dalyvių skaičius: 14 

Kursų organizatorius

  UAB „Evadenta“
  Įmonės kodas: 300641233
  Birutės g. 22, Klaipėda
  AB SEB bankas
  Sąsk. Nr. LT777044060005863526