Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius

Burnos higienistams, bendrosios praktikos gydytojams odontologams.

Lektorės: Gyd. odontologė Natalija Verina, Burnos ertmės higienistė Natalija Lukauskienė

Kurso laikas: 2014-02-01 (šeštadienis) 9.00 val., registracija 8.30 val.

Kurso vieta: Europa City Aurora ,Nemuno g. 51 Klaipėda

Visa kurso teorinė medžiaga yra orientuota į kasdienę praktiką, gydant periodonto audinių ligas. Kursų metu visas dėmesys bus sutelktas ties periodonto audinių struktūrą ir jos analizę, gydymo protokolus ir taktiką, instrumentavimą bei periodontologo ir burnos ertmės higienisto komandinio darbo privalumus, svarbumą. Praktikinė dalis vyks naudojant modelius su dantimis bei kiaulių žandikaulius. Į praktiką įtrauktas darbas su rankiniais ir ultragarsiniais instrumentais, terapija lazeriu bei fotodinaminė terapija Helbo ant kiaulių žandikaulių periodonto. Kiekvieno burnos higienisto ar gydytojo odontologo praktikoje pasitaiko atvejų, kurių planavimas reikalauja kompleksinio gydymo žinių.

Renginio nuotrauka

Renginio nuotrauka

Kursų metu bus nagrinėjama:

 • Periodontologo ir higienisto komanda.Periodontologinis paciento statusa. Pirmoje kurso dalyje bus išdėstoma pilna diagnostika, gydymo ir pacientų priežiūros bendra taktika odontologinėje klinikoje, periodontito rizikos nustatymas: "didelės ir mažos" problemos. Gingivito ir periodontito gydymo efektyvumo nustatymo indeksai. Kokių problemų galima išvengti ankstyvoje kaulinių defektų aplink dantį ir implantą formavimosi stadijoje, į ką turi atkreipti dėmesį kiekvienas higienistas. Biologiškai sveiki ir patologiniai audiniai aplink implantą ir dantį.
 • Instrumentai ir aparatūra. Teisingo instrumento parinkimas atliekant pagrindinį valymą aplink dantį ir implantą bei atliekant giluminį kiuretažą. Kokias gilias periodontologines kišenes gali valyti higienistas. Vietiniai medikamentai ir individualios higienos instruktažas.
 • Periodontologinis pacientas ir konservatyvus periodonto gydymas. Šioje kurso dalyje bus nagrinėjamos higienisto, kaip komandos nario, užduotys ir funkcijos gydant periodontologinį pacientą. Periodontologinės kišenės gijimo biologiniai pagrindai. Paciento vizitų seka, medikamentinis ir regeneracinis gydymas. Periodontologinės kišenės dezinfekcijos galimybės: terapija lazeriu (FonaLaser), fotodinaminė terapija Helbo, antibakterinių priemonių vietinės aplikacijos, perio-flow.
 • Praktinė dalis: Zondavimas. Instrumentai. Darbas kiuretėmis ir ultragarsiniu skaleriu, darbas su aparatais air-flow ir perio-flow. Terapija lazeriu bei fotodinaminė terapija Helbo ant kiaulių žandikaulių periodonto.
 • Periimplantitai.Svarbu suprasti visas periimplantitų išsivystymo priežastis bei žinoti jų gydymo taktiką. Riba tarp konservatyviųjų ir chirurginių šios problemos šalinimų.
 • Periodontologinis pacientas ir palaikomasis gydymas po chirurginių intervencijų. Periodonto regeneracinių intervencijų atvejais yra svarbus pooperacinis periodas, kuomet palaikomasis gydymas turi būti atliekamas iki galutinio periodonto audinių sugijimo bei po to, kai paciento periodontologinė sveikata tampa stabili ir kontroliuojama.
 • Dantų balinimas. Galimybės, taktika, medžiagos darbui parinkimas.
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka
 • Praktinių kursų nuotrauka

Programa

2014-02-01
8:30 – 9:00 Registracija
9:00 – 11:00 Kursai
11:00 – 11:15 Kavos pertraukėlė
11:15 – 13:00 Kursai
13:00 – 14:00 Pietūs
14:00 – 16:00 Praktikinis kursas
16:00 – 16:15 Kavos pertraukėlė
16:30 – 20:00 Praktinis kursas, klausimai-diskusijos
 

Maksimalus dalyvių vietų skaičius kursuose – 10.
NORIME INFORMUOTI, KAD REGISTRACIJA Į KURSUS BAIGTA IR LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA.

 

Kursų kaina:
iki 2013 m. gruodžio 20 d. – 1200 Lt (į kursų mokestį įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukėlės). 
Iki 2014 m. sausio 18 d. – 1300 Lt
Po 2014 m. sausio 18 d. – 1500 Lt

Maloniai norėtume Jūsų dėmesį atkreipti į tai, kad dėl riboto vietų skaičiaus dalyvio vieta bus rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

 

Apmokėjimas: pavedimu, nurodant: mokestis už 2014 02 01 d. kursus, vardas ir pavardė. 
 

Atsiliepimai:

Rugsėjo 14 dieną 2013 m . Vilniaus implantologijos centro klinikoje įvyko pažengęs kursas „Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius." skirtas burnos ertmės higienistams iš Latvijos.

„Labai informatyvus kursas. Daug informacijos, naujovių, taip pat priminė daugelį pamirštų dalykų. Patiko tai, kad daug vaizdinės medžiagos. Lektorės atsako į klausimus išsamiai. Esu patenkinta šituo kursu. Inga Kristbega“
 
„Po kurso norisi tapti Jūsų klinikos pacientu – super profesionali komanda surinkta. Inese Viksne“
 
„Minčių kilo daug, kaip galiu savo darbą patobulinti. Žvilgsnis į paciento situacija bus atidesnis. Kursas sudėliojo akcentus į ką labiau reikia kreipti dėmesį. Eva Žaugre“ 

Kursų organizatorius

  UAB „Evadenta“
  Įmonės kodas: 300641233
  Birutės g. 22, Klaipėda
  AB SEB bankas
  Sąsk. Nr. LT777044060005863526